عصیان

درباره بلاگ
عصیان

عصیان خیزشی است در مقابل تمام ناحقی ها و بی حقی ها... جایی برای گفتن حرفی حق؛ ولو تلخ و کوتاه ...

بایگانی
آخرین مطالب

عجب دنیایی است و عجب دمکراسی خوشایندی؟؟؟!!

اگر یک جوان در آمریکا به یک مدرسه حمله نماید و جمعی بی گناه را به رگبار ببندد همه چرایی های گنگی را مطرح می نمایند اما اگر در یک کشور اسلامی صورت پذیرد تحلیل لازم ندارد از اسلام خشونت طلب و عقده های جنسی و اجتماعی ناشی از سرکوب اسلام بودە است.

اگر اوباما برای این حادثه با انگشت، کنار چشمانش را لمس نماید حتما او بغضش ترکیده و بسیار گریسته ( البته حتما این جوری است ) اما اگر مهاتیر محمد این کار را می کرد و زار زار شیون می بست پیدا بود که دارد اشک تمساح می ریزد و ادا در می آورد.

اگر نخست وزیر ژاپن بنشیند پاکت سیگاری را از روی زمین بردارد عین کلاس و خوش فکری اوست اما اگر اسماعیل هنیه بیل و جارو هم به دست بگیرد و همه ی ویرانه های دست ساخته ی اسرائیل را از شهر بروبد پیداست که عوام فریبی می کند.

اگر در آمریکا انتخابات شود و هردو طرف پنجاه درصد باشند و با رای الکترال ها یکی به پیروزی برسد نشانه ی نظم دقیق و دمکراتیزه شده ی جامعه است اما اگر در مصر محمد مرسی ۵١ درصد هم رای بیاورد نشانه ی تقلب گسترده ی اوست.
اگر مردم مجلس قانون گذاری انتخاب نمایند و قانونی ضد دینی تصویب شود و یا به هم جنس گرایان و فروشندگان اسلحه ی گرم و یا اجازه داده شود نشانه ی آزادی آن کشور است اما اگر قبل از مرسی خود مردم مجلس تدوین قانون اساسی را انتخاب نمایند و آنها قانون را بنویسند حتما چون شریعت اسلامی را مبنا قرار داده اند و به آن رای داده اند نشانه ی کج فهمی و تقلب و فشار می باشد و باید برانداخته شود.

اگر مخالفان، مردم مصر را به دادن رای مخالف به قانون اساسی تشویق نمایند حق خودشان است که روشنگری نمایند و مردم را سعادتمند نمایند اما اگر اسلام گرایان مردم را تشویق به دادن رای موافق نمایند حتما دارند بر مردم اجبار می کنند و دیکتاتورانه مردم را اغفال می نمایند و از بی سوادی آن ها سوء استفاده می کنند تا مردم مصر را بدبخت نمایند.

اگر آن جا رای موافق بدهد از بنیش آزاد اوست اما این جا اگر رای موافق بدهی از ساده لوحی و بی سوادی تو حکایت دارد.

اگر در آمریکا یا یونان یا مردم اعتراض نمایند و پلیس آن ها را فراری بدهد و دستگیر و زندانی نماید مشکلی نیست چون باتوم های آن ها نرم و به جای ماساژ بدن از آن بهره می برند و گازهای اشکاورشان هیجان بخش زندگی است اما اگر در مصر مخالفان سکولار هفت نفر اخوانی را بکشند و دفاتر حزب حاکم را آتش بزنند و به پلیس و موافقان حمله کنند و ۶٠٠ نفر آنها را زخمی کنند حتما حق با مخالفان سکولار با کلاس است نه با اون اسلام گرایان ضد خشونت. تازە پلیس با چه حقی جلو کشتن اون نادان ها را از این سکولارهای عزیز خواهد گرفت که می خواهند جامعه ی مصر را یک دست نمایند؟؟

اگر چپی های سوسیالیست که به هیچ دینی معتقد نیستند برای هوگوچاوز دعا بخوانند و کلیسا و غیره را بسیج نمایند مشکلی نیست و نشانه ی انسجام ملی است اما اگر مسلمانان برای اصلاح جامعه دعا بخوانند نشان از عقب ماندگی آن هاست.

اگر مبحث پایان جهان در آمریکا و اروپا در ٢١ دسامبر همه گیر شود و فرانسویان جلو کوه پیرنه جمع شوند و آمریکائیان بلیط یک طرفه به آن جا را رزرو نمایند تا از بین نروند و روسی ها و اروپائیان خود را با کبریت و کنسرو و آمادە نمایند و به دعا و نیایش بپردازند نشان درایت و آینده نگری و روح معنوی آن هاست اما اگر خدای ناخواسته مسلمانی چنین بگوید جای بحث ندارد حتما از خرافه پرستی او ناشی می شود. آخ که این مسلمانان چقدر پخمه وخوش باورند.

اگر بی بی سی و حصیب عمار با زرنگی و جانب داری و پیام های کاملا سوگیرانه از خوش فهمی مخالفان رفراندوم مصر خبر و تصویر تهیه نمایند و موافقان پیر و ریشو و بی سواد که توانایی عمل خشونت را ندارند فراموش نماید و نادیده بگیرد این آزادی رسانه است اما اگر الجزیره خیل عظیم موافقان و جمعیت اندک اما مهاجم مخالفان را کنار هم نشان دهد حتما این الجزیره ساخته و پرداخته ی اخوان است.

اگر اخون در مقابل بشار اسد بایستد ای بدک نیست اما اگر در فلسطین مقابل اسرائیل بایستد آن ها فاقد مشروعیتند و باید سر به نیست بشوند….
اگر از اسلام سخن بگویی می گویند متعصب هستی و جامعه را ایدئولوژیزه می سازی اما خود از همان سکولاریسم ایدئولوژی می سازند و متعصبانه همه را به آن می خوانند و هر چیزی را جز این تفکر برتری سکولاریسم را نفی و رد می کنند و چشمانشان را بر هر چیزی می بنندند.

پس آیا این ایدئولوژی بر آنان گوارا خواهد بود؟( هرچند تعدادی این گونە نیستند و منصفند )
و اگر و اگر و اگر…..
عجب دنیایی است و عجب دمکراسی خوشایندی؟؟؟!!
یک بام و دو هوا یعنی این

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۱/۱۱/۲۴

نظرات  (۲)

۲۴ بهمن ۹۱ ، ۲۲:۳۱ جبهه پایداری فارس
با سلام خبر های جبهه پایداری فارس و کشور را در سایت جبهه پایداری فارس به نشانی www.paydarifars.comملاحظه نمایید در صورت تمایل ما را به خود لینک نمایید
۰۴ اسفند ۹۱ ، ۰۲:۰۵ بنده ی خدا از جزیره ی مجنون
بسم الله النور
سلام بر مهدی موعود(عج)
سلام حاج عباس عزیز
دو تا اگر هم من اضافه میکنم
اگر ما برای جشن پیروزی انقلاب هزینه کنیم وا اسفای مستکبرین و ضد انقلابها به آسمان میرسد
اما اگر آنها در این بحران اقتصادی پر خرج ترین المپیک تاریخ را رقم بزنند ، کاری در خور و بجا انجام داده اند .
اگر ما برای برگزاری اجلاس سران غیر متعهدها هزینه کنیم ، خاله زنکهای ینگه دنیا هم چرتکه بدست میگیرند و حساب و کتاب میکنند
اما اگر رقاصی مثل اوباما مراسم تحلیف اش ، پر خرج ترین مراسم باشد ، کاری در شان یک ابر قدرت انجام داده .
اگر بی بی سی دستور گفتن الله اکبر بر روی پشت بام ها را صادر کند ، عین دموکراسی ست .
اما اگر ما برای شکرانه ی پیروزی انقلابمان الله اکبر بگوییم ، میشویم دیکتاتور
خلاصه که حاج عباس عزیز ما همان ملا نصرالدین ایم و پسرش ، خر خودشان هستند .

یا علی مددی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی